View Single Post
  #35  
Vechi 10.09.2022, 21:55:59
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.964
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Jonnyw2013 Vezi mesajul
Bine pentru el ca își protejează echipa și este treaz.. Ar fi bine să văd că mulți alții se trezesc la minciuni...
E bună ideea demersului tău de a proteja oamenii, chestia e că lucrurile evoluează, de pildă despre David Popovici se zice că ar fi luat serul și e cel mai rapid din istorie la 100 de m, l-a depășit și pe un brazilian care avea record cu un costum special ce e interzis în prezent:

Știre din 2021:

David Popovici, premiat la Ministerul Educației: Eu m-am vaccinat, vă recomand tuturor

https://adevarul.ro/sport/david-popo...i-2111900.html

Înotătorul David Popovici a fost premiat, miercuri, de ministrul Educației, Sorin Cîmpeanu. Sportivul de 16 ani a anunțat că s-a vaccinat anti-Covid și că speră ca școala să înceapă cu prezență fizică, dar în siguranță.

Nu știm dacă s-a vaccinat sau nu.

Simona Halep s-a vaccinat și a câștigat totuși WTA Toronto, deci tot a mai câștigat ceva, nu mai ține narativul activenews că de când s-a vaccinat toate-i merg rău în sport, mai puțin și se va zice că de la vax a divorțat.

Eu evit acest ser, dar trebuie să fim atenți că lucrurile evoluează în sport.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote