View Single Post
  #33  
Vechi 07.03.2013, 11:45:14
Parascheva16's Avatar
Parascheva16 Parascheva16 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.02.2013
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.920
Implicit

Cuvintele astea gen "homofobie", "nazisti" sunt aruncate impotriva oricui nu este de acord cu ce face miscarea homosexualilor si daca critica ceva. E un fel de cenzura, nu mai ai voie sa spui nimic. Ori esti cu ei, ori impotriva lor. Daca totul ar fi fost asa de normal si de firesc, nu ar mai trebui sa se apere asa agresiv si sa inchida gura tuturor. Cand te simti vinovat ataci. Nu-mi plac oamenii care se prezinta ca si victime si nici nu-i promovez, le da motive sa fie nesimtiti. In Suedia, daca un pastor/preot vb. impotriva sodomiei si refuza sa le faca nunta, este aruncat in inchisoare!(nu stiu daca este ceva la nivel national, dar au fost cazuri multe). Pai astea sunt drepturi ce cer ei? Sau discriminarea majoritatii ptr. a multumi o masa de oameni? Plus ca, sexul nu este iubire, nu este mozoleala in public, nu este despuiala in strada. Ei nu prea cer dreptul de a se iubi, ci de a face sex. Si sa nu mai vorbim de NAMBLA (o grupare de pedofili internationala care militeaza ptr. legalizarea pedofiliei; multi pedofili se declara homosexuali)

homofobie: homo--om , fobie-Stare de frică bolnăvicioasă, obsedantă și nemotivată. cu alte cuvinte suntem acuzati ca ne este teama de oameni, ceea ce nu este adevarat. Oare astia care spun termenul asta stiu ce zic sau il folosesc asa, ca au auzit ca in America asa se spune?

Daca si-ar tine sexualitatea in privat si nu ar mai face propaganda in scoli si parade ridicole, nu ar mai zice nimeni nimic.
Reply With Quote