View Single Post
  #150  
Vechi 08.05.2009, 16:11:42
bmd
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Lavrentiu Vezi mesajul
BMD, prin mesajul de mai sus vrei sa te indreptatesti pe tine. Sa fii cel care zice despre celalalt ca e fatarnic. In momentul in care tu spui "te indreptatesti!" dai sa se inteleaga ca tu nu te indreptatesti.
Wauuuuuuuu cita logica! M-ai pus pe spate! Sigur ca ma indreptatesc cu fiecare mesaj pe care-l scriu pe forumul asta (aproape) asa cum o face fiecare de altfel! Daca nu ne-am da fiecare mustarul ci doar am citii ce scrie ar fi OK, dar noi ne spunem parea (unii cea propie, altii sint "teleghidati" dar fiecare in felul lui e convins ca parerea lui ese mai buna, altfel n-ar scri-o! Acum la sfirsit Dumnezeu alege daca parerea unuia sau altuia a fost cea buna si daca ce a spus el a fost de folos sau nu! De aceea ar trebuii daca tot nu tacem sa fin 100% convinsi de ce spunem si de consecinte. Tu de ex. prin faptul ca mi-ai scris doua mesaje unul dupa altul nu faci decit o "vinatoare" dupa o biata vrabie! Se pare ca mindria ta a fost foarte lezata de cuvintele mele. Asta am si dorit...poate te uiti (nu doar spui) altfel la tine!

Citat:
Īn prealabil postat de Lavrentiu Vezi mesajul
Mie mi se pare ca esti o persoana foarte nervoasa si pe alocuri violenta.
Da, rup lantul!!!
Citat:
Īn prealabil postat de Lavrentiu Vezi mesajul
Iertati.
Sti dupa ce cunosti un "sfint"? Dupa acest iertati care nu vine din suflet ci este doar o masca!

Citat:
Īn prealabil postat de Lavrentiu Vezi mesajul
PS. Am scris acest mesaj ca sa ma indreptez din vorbe.
Nici macar comic nu esti; ai scris acest mesaj pentru ca ti-am lezat muntele de mindrie!

Citat:
Īn prealabil postat de Lavrentiu Vezi mesajul
Adica ce vrei tu sa zici e ca "a nu condamna" e totuna cu "a lua apararea".
Nu a condamna este una, a lua apararea este alta, a te face ca ploua este una, a lua atitudine este altceva samd.
Tu care "stravezi" asa de bine poate mai citesti mesajele lui AlinB si poate reusesti sa intelegi, sincer ma indoiesc (omul intelege doar ce doreste)