View Single Post
  #138  
Vechi 18.02.2012, 12:49:06
ucenic ucenic is offline
Banned
 
Data înregistrării: 07.05.2010
Locație: Ploiesti
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 634
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru ucenic
Implicit Iertare...

Citat:
În prealabil postat de Profetul de carton Vezi mesajul
Domnule, nu va suparati, dar unde am scris eu asta? am scris ca a fost nascut de Tatal. Ar trebui sa va fie rusine ca inventati numai ca sa aduceti oprobiu public asupra unora pe care-i dusmaniti!
Va rog sa citati mesajul meu in care am scris ce ati mentionat dumneavoastra!
DACA NU GASITI ACEL MESAJ, AR FI CAZUL SA VA CERETI SCUZE PUBLIC!
EU POT DEMONSTRA CE AM SCRIS:
Imi cer scuze fata de "Profetul de carton". Am cautat inapoi pe acest topic, m-am folosit si de criteriile avansate din motorul de cautare al forumului si nu am gasit ca dumnealui ar fi facut o asemenea afirmatie. Este posibil ca eu s-o fi "citit-o" la alt user. Si mai rau ar fi ca eu sa mi-o fi "inchipuit-o" si sa o atribui intr-un mod arbitrar si gratuit user-ului "Profetul de carton".
Domnule "Profetul de carton" va rog sa ma iertati pentru ca v-am acuzat de o asa erezie. Primiti, va rog, scuzele mele sincere. Promit ca pe viitor voi fi mai atent si voi folosi modul "Quote" in sprijinul unor afirmatii.

De altfel, "Profetul de carton" a sustinut ulterior in repetate tread-uri, mult mai deslusit, marturia sa de credinta cu privire la Tatal, Fiul si Duhul Sfant.

Domnule "Profetul de carton", retrag afirmatiile mele pe care le consider nedrepte si neavenite, si va rog inca odata sa ma iertati.

Fiti binecuvantat!

-------------------

Si Domnul sa ma ierte!

Last edited by ucenic; 18.02.2012 at 12:53:08.
Reply With Quote