View Single Post
  #22  
Vechi 30.11.2009, 17:42:02
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de razvan_andrei Vezi mesajul
Eu votez cu mama. Cred ca e mai bine asa. Si astia care ne conduc sa se duca la origini, ca ii doare in cot de noi. Decat democratia in care traim, mai bine anarhie. Am inceput sa simt ura fatza de ei... (stiu, e pacat, dar tot simt ura:D)
poi nu vezi ce forma de dictatura cu aparentza democratica, mimarea democratzie cand ei conduc din umbra, shi toate sunt in controlul shi puterea lor... toate puterile shi toate resursele... nu se vede cine le controleaza? deci e o dictatura subversiva cu aparentza democratica... defapt e un stat cinic bolshevic-mason-capitalist-cinic controlat de catre ei shi din cand in cand te mai lasa 2-4 ani la putere, la una din ele de unde shi asha nu potzi face nimic fiindca nu potzi face ceva decat daca le controlezi pe toate... shi cum asha ceva nu se poate decat de catre ei atunci ramane sa se joace cu tine ca pisica cu shoricelul...

deci au facut constitutzia astfel ca sa poata ei controla totul... deci e dictatura distribuita care striga mereu shi face revolutzii daca e dictatura in mana unui singur om... dar in cazul nostru, oamenii de la butoane nu se arata ci doar se distreaza in mod cinic pe spatele poporului roman shi a creshtinilor in general... nu e clar? ia privitzi retrospectiv ce s+a intamplat in ultimii 20 de ani... nu-mi datzi dreptate mie ca nu am nevoie... datzi slava lui Dumnezeu shi unsului Sau... regele Mihai...