View Single Post
  #9  
Vechi 19.01.2022, 18:11:11
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
Nu poate scoate nimic bun din ea. Nu trimite oamenii in ispite.

Femeia asta e caz problema nu e de trimis lumea la ea.
Pai raspund cinstit pe subiectul forumului. N-am niciun interes si nu trimit pe nimeni in sipita.
Vad ca tu asmuti oamenii la ardere pe rug a vrajitoarelor numind-o rea, nebuna si ispita daca te rogi impreuna cu ea in timpul filmuletelor asistand.

Practic e o rugaciune-meditatie hipnotica sugestiva de curatire energetica de toate relele si bolile facuta de ea si de formare a unei comunitati din participantii ce se lasa se-dusi si manipulati pozitiv prin cuvintele frumoase ale rugaciunii.

Iata cum s-a rugat ieri si a incarcat pe Youtube, avand aici si acum un nou motiv de discutie si analiza.

Si aici si acum siteul lucrarii lor de rugaciune-meditatie si de curatire.

Ca sa-ti faci o parere cinstita trebuie sa participi la rugaciuni-meditatii lasandu-te anesteziat-hipnotizat de vocea ei robotica cu putere de Credinta si vei simti si trai sufleteste magia ei pozitiva traind impreuna cu ea aceasta rugaciune-meditatie de curatire.

E vorba si de o hranire cu energie de diferite frecvente la diferite niveluri si un drum spre rai.

E o cetateanca romana cu parinti de origine maghiara crestina catolica daca e sa ma iau dupa accent dar vorbeste corect romaneste avand influente ortodoxe.

N-am de ce sa dau cu parul ca prostul inventand vinovatii si fapte rele mai ales daca ma gandesc cat a suferit in tinerete.

E clar ca nu e vorba de ortodoxie sau catolicism ci de un crestinism universal ceva mai urban, mai simplu, asa o lucrare gratuita de socializare ca-ntre prieteni si vecini.

Am ascultat doua filmulete si n-am gasit nimic rau ascuns, subtil sau fatarnic cu nu stiu ce interes.

Se vede clar aici si acum ca a avut o revelatie, o intalnire cu Dumnezeu din interviul dat.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 19.01.2022 at 18:31:48.
Reply With Quote