View Single Post
  #9  
Vechi 27.09.2010, 19:00:07
abloj04 abloj04 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 19.10.2009
Locație: Jud. Mures
Religia: Ortodox
Mesaje: 5
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria_ioana789 Vezi mesajul
Va scriu de pe alta adresa pentru ca eu nu mi-am facut inca un cont pe acest site. Sunt Gabriela. Am ramas insarcinata,m-am bucurat cand am aflat vestea deoarece ne doream copilul, dar dupa cateva ore de la testele pozitive mi-a venit si menstruatia cu cheaguri (pierzand sarcina). Apoi am facut si testul de sange care mi-a confirmat ca nu mai sunt insarcinata. Acum ma tot gandesc ce s-a intamplat cu copilasul ala asa mic de care am apucat sa ma bucur doar o zi, unde e, as vrea sa stiu ca este printre ingerasi, uneori am momente cand plang intr-una,alta data ma gandesc ca daca tot a vrut asa Dumnezeu, macar sa ne ajute sa reusim sa facem unul sanatos data viitoare. Rugati-va si pentru mine sa ma lumineze si sa ma ajute Domnul. Multumesc.
Draga mea,

Dumnezeu sa mangaie sufletul tau ! Si eu am pierdut o sarcina , dupa un an de incercari . Prima de altfel din viata noastra. Puiutul meu avea 7 saptamani. In primul rand te rog sa nu deznadajduiesti , altfel vin tot felul de frustrari si invidii. Nu e bine . . Si mai important , roaga- L pe Dumnezeu si pe Maica noastra sa va dea prunci sanatosi . Cauta un duhovnic care sa va indrume . Eu in fiecare zi vorbesc cu Dumnezeu si cu Maica Lui sa aiba grija de sufletelul copilasului meu. Inca nu mi-am revenit complet , insa am gasit un duhovnic exceptional , care nu ma lasa sa cad ( asa de tare :) )

Doamne ajuta !
Reply With Quote