View Single Post
  #5  
Vechi 04.01.2011, 23:47:10
fmc139 fmc139 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 31.12.2010
Mesaje: 3
Implicit Doamne Ajuta !

Va multumesc din inima pentru cuvintele dumneavoastra parinte, care au avut darul de a ma linisti.
Oricum eu voi face ori de cate ori voi avea ocazia, pomeni(stabilite in comun cu biserica) in numele mamei mele sau donatii catre biserica in bani sau materiale religioase.
Dupa pomana de un an tot in ianuarie voi merge la biserica impreuna cu tatal meu pentru a participa la sfintirea Icoanei Intrarea Maicii Domnului in Biserica, icoana pe care am donat-o bisericii.Urmand pe viitor sa mai donez si alte icoane impreuna cu tatal si fratele meu.
Pe mine ma intreseaza mai putin pretul lor si mai mult ma intereseaza sa stiu ca fac tot ce este posibil pentru ca mama mea sa primeasca iertare si mantuire de la Domnul.
Astept in continuare raspuns si la prima mea intrebare, am vorbit si cu preotul si cu dascalul si la manastire cu Maica Stareta, si toti sau minunat de cum au putut face asa ceva acesti oameni.
Totusi vreau sa mai aflu si ce considera alti oameni cu frica si credinta in Dumnezeu despre aceste fapte pentru linistea mea si a familiei mele.
Inca odata va multumesc pentru timpul acordat intrebarilor mele.
Reply With Quote