View Single Post
  #5  
Vechi 16.03.2010, 23:47:48
nutzy
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit continuare

Terapia cu vasc este sprijinita de mai mult de 3,000 de studii facute intre anii 1985 si 2006.

Vascul a dovedit ca are un efect direct impotriva tuturor celulelor canceroase, si stimuleaza totodata sistemul imunitar.

De ce sa aspeti pana cand ajungi in pragul mortii?

Cat despre mine, eu imi fac detoxifiere acasa, folosind aceleasi tehnici pe care le-am invatat in decursul investigarii a 17 clinici de tratament alternativ pentru cancer. Fac ceea ce predic, si sper cu tarie ca vei obtine din manualul meu pentru a putea beneficia si tu de efecte.

Nu am cancer. Folosesc aceste secrete ca sa ma asigur ca nu voi avea NICIODATA.

Noul meu manual, contine cele mai eficiente tehnici pentru prevenirea cancerului, pe care le poti aplica singur, acasa. Acestea se bazeaza pe sfatul a numerosi medici de succes in tratarea cancerului.

Am intervievat multi dintre “clientii” lor. Am vazut cu ochii mei ce functionezaza cu adevarat in viata reala.

Poti preveni si trata cancerul folosind informatia din acest manual.

In "Ghidul Clinicile Germane pentru Cancer" am descis secrete simple, aplicabile acasa, pe care medicii germani le recomanda pentru a-ti proteja organismul contra cancerului.

Cele 6 putin cunoscute clinici care folosesc descoperirea germana

Astazi, medicii germani din 6 clinici putin cunoscute folosesc descoperirea germana. Spre deosebire de medicii est europeni sau americani, medicii germani pe care i-am intervievat sunt liberi sa vorbeasca pacientilor lor despre gama de optiuni de tratament fara sa fie pedepsiti sau oropsiti de catre guvern. Aceasta atmosfera de libertate este motivul pentru care oamenii din toate culoarele lumii, inclusiv cei din America, vin in aceste clinici germane.

Dar in afara de tehnologia de varf germana, acesti oameni se bucura si de alt beneficiu...

* Felul in care inving cancerul e ca si cum ar merge in vacanta!

*

Aceste clinici nu arata si nu miros precum spitalele. Nici macar nu seamana cu un spital.

*

Sunt case de vacanta. Iar pacientii se concentreaza pe vindecare si viata, nu pe moarte.

*

E un climat de bucurie si optimism pe care il poti simti.

Permite-mi sa-ti arat un scurt sumar al clinicilor in ordinea in care le-am vizitat.

“Clinica 1” este localizata intr-un fermecator oras istoric de langa Frankfurt. Desigur, ofera inovativa tehnologie despre care am mentionat. Dar e mai mult decat atat. Peste strada vei gasi un parc spa, unde poti bea apele minerale despre care se spune ca au valoare medicinala – in special pentru colon.

“Clinica 2” este localizata la doar cateva mile de granita franceza, nu departe de Strasbourg, unul dintre cele mai romantice orase din lume. Si aceasta clinica este situata langa un parc spa.

Dealurile ondulate fac “Clinica 3” un adevarat paradis. Medicul evidentiaza importanta fitnessului si exercitiilor fizice medii pentru a incuraja pacientii sa bea apele mineralizate vindecatoare.

“Clinica 4” este localizata la baza unor spectaculosi munti din Alpii Bavarieni. Medicul de acolo este chirurgul despre care am vorbit mai devreme, care este impotriva operatiei de cancer; a dovedit in repetate randuri ca exista metode mai bune de a scapa de cancer.

Clinica este localizata intr-o asezare fermecatoare, iar medicul incurajeaza pacientii sa mearga pe bicicleta, care i se da fara niciun cost.

“Clinica 5” are cate un balcon in fiecare camera astfel incat pacientul sa se bucure de aerul Alpilor Bavarezi si de vederile minunate ale Alpilor. La fel ca majoritatea clinicilor, detine un parc istoric spa in vecinatate.

“Clinica 6” este situata sus in Alpi, pe partea austriaca a granitei, pe locul celor doua Olimpiade de Iarna. Fiecare fereastra din fiecare camera are imagini panoramice care iti vor taia respiratia. Acelasi medic de acolo activeaza si intr-un incantator mini-oras spa apropiat.

Cu toate aceste minunate alegeri, unde vei incepe?

Vei citi o descriere completa a interviurilor mele cu medicii din acele clinici – precum si cu pacientii – in "Ghidul Clinicile Germane pentru Cancer".

Manualul iti ofera toate informatiile de contact de care ai nevoie, website-uri, adrese, numere de telefon si adrese de emil pentru fiecare dintre cele 6 clinici.

Mastectomie pentru cancer la san?

Chirurgul german spune “NU”. Un medic mi-a aratat un album cu fotografii de dinainte si de dupa, mai ales imagini cu pecienti ce aveau forme severe de cancer la san.

Fotografiile de dinainte erau deranjante si urate. Insa in fotografiile de dupa aratau pacienti sanatosi si fericiti.

Din motive de decenta, nu-ti pot arata fotografiile de dinainte si de dupa ale acestor pacienti cu cancer la san. Insa poti vedea imaginile singur daca ai acces la o carte care colecteaza jurnale germane medicale. Cauta " Gesundheit fuer Koerper, Geist und Seele", August/Septembrie, Nr. 4/2003, paginile 41-46.

Operatie pentru prostata?

“Niciodata, niciodata, niciodata, NICIODATA!”, va spune chirurgul!

Chirurgilor le place in general sa taie – sa recunoastem – cu asta se ocupa ei. Probabil ca ai auzit expresia “cand singura ta unealta e un ciocan, totul arata ca un cui”. Insa acest chirurg german priceput pe care l-am intervievat este impotriva operatiei pentru cancer.

Tratamentele sale revolutionare pot scoate multi chirurgi din afacere – sau cel putin ii pot determina “Sa stranga cureaua”.

In ceea ce priveste cancerul de prostata, chirurgul mi-a marturisit ca nu recomanda niciodata indepartarea chirurgicala a prostatei. Si nici orhectomia (indepartarea chirurgicala a testiculelor). Pentru a-mi clarifica acest subiect, mi-a spus clar:

“Niciodata, niciodata, niciodata, NICIODATA!”

Acest chirurg german ajuta barbatii sa scape de cancerul la prostata cu tratamente usoare, blande, la fel ca cele pe care le-am descris in manual. Aceste tratamente revolutionare permit barbatilor sa-si pastreze glanda prostata.

Poti scapa de cancerul de prostata fara sa risti sa pierzi controlul asupra functiilor organismului sau sa fii mutilat chirurgical. Vei citi totul despre acest lucru in manual.
Reply With Quote