Subiect: Ma simt pierduta
View Single Post
  #7  
Vechi 08.11.2022, 21:44:31
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Draga Moroncele, acum ca ti-ai facut si canal de youtube, vedem cu totii cine esti.

Nu ai fata de om normal la cap, pari doar un ratacit fara minte, care debiteaza chestii pe diferite subiecte.

Adica eu am avut dreptate tot timpul, acum pe canalul ala doar confirmi tot ce am spus.

Ai o imagine de om pierdut, ratacit, care debiteaza chestii.

Iti recomand sa te aduni si cu mintile si cu viata.
(Off topic: Stiai ca threadul asta nu e despre mine si nici despre laudaroseniile tale pe seama "imaginilor" mele? Ti-am mai raspuns la insulte: "cine zice ala e!" (Ti-am bolduit problema de care suferi cumplit! Realizezi care e?) Pe de alta parte parerea ta "competenta" in orice domeniu echivaleaza cu zero din moment ce esti un tembeolog raspopit care neaga dreapta credinta si ascultarea Celor 7 Trambite Apocaliptice in ciuda evidentei si a minunilor pentru a imbratisa parerea generala a lumii si a babilonul ei cel mare: "sfanta" ratiune "inteleapta' a marelui papalâc stiintific inchizitorial si constiinta "morala" a lumii! Asta-i imaginea mea fara sapca. Nu ma rusinez cu ea! Multumesc oricum, nu te judec ca ma judeci ci iti multumesc ca mi-ai dat atentie si ti-ai exprimat o parere.)

Revenind la subiect.
Nicoleta1989,
De ce ti-ai pus data revolutiei romane crestine dupa nume? Te-ai nascut in 1989? Daca, da, atunci iata, asta a fost menirea ta, ti-ai implinit-o deja, te-ai nascut in anul eliberarii noastre de sub sistemul totalitarist comunist.Esti o bucurie!

Daca vrei un scop mai inalt pentru viata ta, atunci roaga-L pe Dumnezeu sa te faca sfanta, asemenea sf. Nicolae. Nu este scop mai mare si mai inalt decat credinta si iubirea de Dumnezeu.

Ai urmarit sfaturile crestine pentru a-ti simplifica viata?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 08.11.2022 at 21:47:16.
Reply With Quote