View Single Post
  #12  
Vechi 25.08.2010, 21:35:21
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Bast-et Vezi mesajul
Pe acel site wikipedia nu specifica toate atacurile au fost facute de catre musulmani. Eu cred ca acesti oameni au interpretat gresit sau au luat la litera pe litera Coranul. Asa cum eu daca as lua VT as ucide necredinciosi.



Violenta nu, dar la intoleranta, azz, eu vad in Romania multa discriminare.
Bastet-o draga, unele atacuri sunt dovedite ca ar fi fost organizate de arabi INSA ceea ce Traditie si altii de pe aici nu vor sa constientizeze este faptul ca acesti tarani asa inculti cum sunt, insa MINDRII, din desert au fost si sunt in PERMANENTA zgindariti de occident din cauza ...Dumnezeu stie ce?! ! !.. si zgindariti la modul FOARTE DUREROS, ..vin avioanele si cu bombe incendiare le omoara toate neamurile pe la nunti si petreceri, vin valuri valuri, DE PESTE MARI SI TARI, DRACU SA-I PIEPTENE DE CE, ABSOLUT NIMENI NU STIE!... si cu forta incearca sa le schimbe datinile, legile si obiceiurile lor stramosesti pe care SA STII ca nu le impun nimanui ci doar LOCUITORILOR DESERTULUI adica lor, insa noi care suntem fara spinare dreapta si i-am vindut deja pe parinti si pe bunici, pe neamuri cu datinile suntem pe terminate, si facem loc tiganismului, ne-an vindut sufletul pe coca-cola ne bagam unghia in git cum de altii inca mai lupta impotriva bestiei din VEST care ne vrea nivelati de tavalugul ADORMIRII SUFLETULUI.

Tradatorul vrea si moartea caprei vecinului, stii doar!
Reply With Quote