View Single Post
  #1  
Vechi 23.06.2007, 21:26:30
iuda iuda is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 11.06.2007
Mesaje: 144
Implicit

ajutati o fata!o fata este invalida cu o boala din 7 in 7 generatii,boala e doar fizica nu si psihica.mama ei a fost operata de piatra la fiere ,iar tatal ei urmeaza sa faca si el o operatie.rude nu are care sa o ajute,prietenii au ajutat-o dar nu e ceva constant,in momentul de fata ea are nev sa o ajute cineva fata are 26 ani si nu e pretentioasa.a incercat sa gaseasca pe cineva si sa plateasca dar nu a gasit pe nimeni si nu poate oferi decat 2 mil lunar.ea este o fata a bisericii,se spovedeste si toate celelalte,chiar are darul de a face picta icoane,face metanii.rugamintea mea e sa imi spuneti daca stiti pe cineva care o poate ajuta sau o manastire in care sa o poata ingriji ,macar pt un an asta pana isi revine mama ei din operatie.vreau sa va zic ca situatia asta dureaza de 1 an in care a tot cautat ajutor dar nu s-a gasit.va rog sa va ganditi ca si ea e un suflet si as dori sa va puneti putin in locul ei ca sa vedeti ca e f greu .este prietena mea si va spun ca am fost langa ea in tot timpul asta si am obs ca din cauza acestei situatii a cazut de multe ori in deznadejde.va rugam macar spuneti-ne daca cunoasteti o manastire care o pote ajuta macar pt un an.
Reply With Quote