View Single Post
  #93  
Vechi 12.09.2012, 20:23:51
ioan cezar
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de AGabriela Vezi mesajul
Doar nu v-ati facut impresia ca as dori 10 barbati, ci am spus aceasta caci am tot cautat si in biserica si in alte cercuri. Si cum sa invat daca nu il gasesc pe acela unul sau Dumnezeu nu binevoieste a mi-l scoate inca in cale? Chiar daca nu am dat impresia stiu destul de bine ca si la mine trebuie sa lucrez. Iar impreuna vom putea invata si merge pe drumul spre mantuire abia dupa ce ne va binecuvanta Dumnezeu a fi impreuna, sau gresesc oare?
Nu mi-am facut nici o impresie, nu am cum sa stiu cati barbati doreste inima dvs. Sper insa ca dvs. stiti bine.
Am comentat modul in care ati numit prima postare. I-ati pus un titlu. Ati inceput cu o generalizare abuziva, care se refera la o multime de barbati si ati afirmat ca toti acestia au o anumita inclinatie: "De ce barbatii vor doar aspectul fizic?" - scriati acolo... Nu stiu din ce palarie ati scos o asemenea concluzie. I-ati cunoscut cumva pe toti? Pe mine ma cunoasteti, de exemplu?
V-am recomandat sa abandonati astfel de ganduri (care sunt daunatoare) si sa va concentrati asupra altui mod de a vedea lucrurile. Altceva nu am voit sa spun si nici acum nu mai doresc sa spun altceva, afara de:
Mult succes in gasirea perechii dvs., Dumnezeu sa va ajute sa fiti un cuplu fericit si o familie binecuvantata de Domnul!

Last edited by ioan cezar; 12.09.2012 at 20:26:18.
Reply With Quote