View Single Post
  #432  
Vechi 16.07.2007, 13:43:40
Mirean Mirean is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.03.2007
Mesaje: 1.660
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MARIUS_DANIEL
Citat:
În prealabil postat de MARIUS_DANIEL
Citat:
În prealabil postat de Mirean
Citat:
În prealabil postat de ancah
Foarte frumos. Ai postat un articol despre dicutiile dintre anglicani si catolici. Ce e rau in asta?
Bine a spus fratele Grigorie.Tu ai idei catolice,n-ai treaba cu ortodoxia.Exact precum catolicii ca se inchina papei precum lui Dumnezeu.Crezi ca daca vii tu acum si te inchini Sinodului,in loc sa te inchini lui Hristos,o sa impresionezi pe cineva.Mai ales cand te aud ce argumente aduci tu,si ca noi n-avem nici o dovada ma apuca rasu-plansu.Cea mai tare e treaba ca ne-ai demascat tu pe noi,care vrem sa distrugem Biserica...IMBECILITATI.Vezi ca mai era cineva inaintea ta pe forum,cu idei mult mai putin revolutionare ca ale tale,si a sfarsit apoteotic primind un ban pe IP.Ma mir ca tu zburzi pe aici in voie,dar timpul nu e pierdut.Apropo,nu cumva esti vreo ruda de-a lui Silverstar,caci de ea e vorba.Vazand ce debitezi tu,imi dau seama ca ea era mic copil pe langa tine.
Nu mi-ai dat nici un raspuns cu argumente reale si serioase,numai idei de-ale tale.Cand te-am intrebat ceva la obiect numai purici,nimic interesant.Ai mai avut si tupeul sa jignesti aparatori ai ortodoxiei.Se vede ca tu nu gandesti nimic cu mintea ta,altfel ti-ai dat seama ca masoneria asta si vrea,ca noi sa ne certam si sa ne contrazicem pe nu stiu ce subiecte,in timp ce ea isi vede mai departe de treaba.Cineva ridica o problema adevarata si apare cate unul ca tine care incepe sa-l contrazica cu argumentele lui peste prajit.Astea-s argumente?Ti-am zis ca devii din ce in ce mai penibil si vei ajunge persona non grata.Treaba ta.Ereticul nu e eretic destul daca nu e si fudul.Dar nu ma astept ca tu sa intelegi ceva...te-as supraestima.
Prietene, dar nu ai intrebat nimic, ai sustinut doar vesnicele aberatii. Intreaba punctual si iti raspund punctual!
Reply With Quote