View Single Post
  #49  
Vechi 20.07.2010, 09:16:54
o copila o copila is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 08.07.2010
Locație: Timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 118
Implicit

Citat:
În prealabil postat de annajanette Vezi mesajul
nudoamne iarta-ma nu am facut impartasania din ambitie ci mi-am dorit-o din tot sufletul si am promis bunului dzeu ca ma voi lasa si de tigari dar acum am depresie si nervozitate daca las tigarile ma adancesc si mai rau.stiu ca nu folosesc la nimic, chiar le urasc cateodata nu ma mandresc deloc cu patima asta.
nu beau cafea, nu beau alcool, nu merg in discoteci, petreceri, nu mai fac multe din pacatele car ele faceam (nu ca mandrie o spun dar asa ca sa vedeti ca nu sunt om asa rau si doresc si eu un pic de intelegere si caldura sufleteasca si sa nu mai fiu pusa la zid) sper sa ma inteleaga cineva....stiu ca imi vreti binele dar promit ca ma voi lasa.
Draga mea, ce tot ai cu depresia asta?? Scuza-ma, dar mie nu imi pari a fi un om cu depresie. Stii sa raspunzi destul de "obraznic" atunci cand nu iti convin comentariile colegilor de forum. Daca esti trista si te simti neimplinita asta nu inseamna ca ai depresie.
Ai fost impartasita, Doamne-ajuta!! Ai luat trupul si sangele lui Hristos, cum poti spune ca ai depresie??
Nu cumva te agheti de "depresie" pentru a te simti in centrul atentiei? Pana la urma ceea ce faci tu te priveste doar pe tine, pe nimeni de aici d epe forum.
Eu zic ca ar fi cazul sa iti cam schimbi mentalitatea si sa incepi sa vorbesti la trecut despre aceasta "depresie", eventual sa spui..."am avut o usoara depresie, dar asta pana m-am impartasit".
Multi de pe forum ti-au oferit sfaturi bune, dupa cum s-au priceput, si "caldura sufleteasca", dar trebuie sa te ajuti si tu pe tine. Ai sa poti sa te lasi de fumat daca nu mai cauti scuze ..."acum nu pot ca......" Asa n-ai sa poti niciodata pentru ca tot timpul va fi ceva. Lasa-le odata!!!

Dumnezeu sa ne ajute pe toti!!
Reply With Quote