View Single Post
  #12  
Vechi 11.07.2013, 06:26:50
tabitha's Avatar
tabitha tabitha is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2011
Locație: usa
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.955
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria-15 Vezi mesajul
eu obisnuiesc sa caut toate mesajele unui anumit user (de ex. citesc mai multe mesaje de-ale lui,imi place cum scrie,si atunci ii caut toate mesajele),din pacate sunt redate doar ultimele 500 de mesaje.si daca de exemplu userul respectiv are 1000-2000 mesaje,sunt multe lucruri folositoare pe care nu le pot citi.Oare nu se poate face nimic pt. a gasi toate mesajele?
În formatul inițial al forumului (cu ani in urma) se puteau găsi toate mesajele unui user, oricât de multe ar fi fost.
Insă mai recent s-a redus numărul acestora la 500. Personal, cred că e mai bine așa. :)

Daca te interesează un anumit topic, poți să cauți dacă userul respectiv are mesaje pe acel topic, și câte anume.
Pentru asta în pagina cu lista topicelor de pe subforumul respectiv dai click pe nr. de raspunsuri - acolo se deschide o fereastră cu toți cei care au postat pe topic. Și, în continuare, dând click pe nr. de mesaje al respectivului le poți găsi și citi pe toate (indiferent de vechimea lor). E doar o variantă cum să citești mesajele unui user care îți place..

Last edited by mirela.t; 11.04.2014 at 06:25:18.
Reply With Quote