Subiect: Talcuire vis
View Single Post
  #99  
Vechi 25.11.2021, 13:48:44
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.286
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de Psalm 23
Mda, Q. E. D, tacaneala ieftina. Boring.
Pai voi o provocati.

Io am avut curaj sa va dau ceva real si important din memorie pe acest subiect. Nu l-am lasat singur pe @Amiel. Voi, foarte curajosi in a lovii in sfinti si in mai micutii Domnului si in a va sinucide duhovniceste si a sari direct in iad ca fraierii pripiti ce va credeti jmecheri nu ati venit cu nimic pe subiect ci deraiati mereu ca sa slujiti pripeala si apoi tot voi va plangeti si sustineti ca firul de discutie a devenit plictisitor.

Hai dragul meu Psalm, te rog sa incerci sa povestesti ceva prin ce ai trecut tu, vis, vedenie, realitate, poveste, incercare...

(PS, io am facut mate-fizica cat china in scoala si universitate asa ca nu te lauda ca ai demonstrat ceva, caci tu nici nu sti ce inseamna sa demonstreSSezi ceva facand asa o labordelatorie procesomana si inchipuindu-ti ca esti destept. Io stiu ca de acolo vin, din iadul lumii mate-fizice si a procesomaniei justitiopate fiind constient ca ma iASIA si satana ca sa ma faca sa ma inchin la luxifer. Nu ma las... mila Domnului ma scapa.)
Cred c-ar fi mai indicat sa revenim la subiect. Stiu ca nu va place sa respectati nimic desi veniti cu sfintele canoane si cu acuzari de tot felul in timp ce nici cu degetul nu va atingeti de mouse ca sa postati la subiectul threadului.

Daca mai vreti sa povestim pe tema Trambitelor sau sa-mi faceti analiza pacatelor si hulelor si blasfemiilor mele atunci aveti doua threaduri speciale dedicate pentru desertarea voastra incontrolabila.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote