View Single Post
  #10  
Vechi 27.02.2024, 16:28:58
Argesean123 Argesean123 is offline
Member
 
Data înregistrării: 26.02.2024
Religia: Ortodox
Mesaje: 37
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
De fapt erai un singuratic dinaintea facultății, altfel ai fi menționat din start că aveai o relație înainte să mergi la București.
Nu am avut relatii, ce s am pana in 19 ani. Inainte pentru vreo jumatate din noi in liceu era normal sa nu avem relatii... am prins doar timpuri instabile din toate punctele de vedere...
Fetele incepeau pe clasa a 9-a 10-a sa se cupleze serios, apoi mai in colo pana ne prindeam noi aia intarziati care ne jucam pe calculator, deja venea scoala auto, meditatii, bacul, pregatiri de facultate. si asa am pierdut trenul. Aveam prieteni mai multi atunci dar degeaba. In facultate erau bisericute restranse, oameni foarte distantati si respingatori in general. In alte universitati erau extrem de multumiti intre ei, se ajutau, aveau proiecte la camin le faceau impreuna, tineau petreceri pe hol etc. Pe la alte universitati se plangeau ca femeile lor de acolo sunt in general prostituate, unele erau videochatiste ca atunci incepuse valul si toate doreau sa lucreze in asta. La mine era un aer de egoism pur. Depinde in viata si de noroc si in ce mediu nimeresti, nu intotdeauna depinde de tine chiar daca ai caracter placut. De asta sunt sceptic cu plecatul afara, chiar daca nu mi-am pierdut speranta. Doar am constientizat situatia si reflect asupra ei.

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Adică în Argeș ?
Da, asa e aici tot judetul... multa tiganie si o societate orientata spre manelizare cum nu am intalnit in ferentari+berceni la un loc in bucuresti pe unde chiar am stat in chirie printre ei si erau uneori mai educati aia de aruncau cu saci de gunoi pe geam.

Multumesc pentru incurajari

Last edited by Argesean123; 27.02.2024 at 16:34:29.
Reply With Quote