View Single Post
  #65  
Vechi 20.06.2015, 00:24:13
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Implicit Mesaj catre moderatorii Forumului.

As dori ca Internetul sa fie un loc mai sigur si Forumurile un loc in care omul se zideste.AS dori ca oamenii care trec de 10000 de posturi sa fie mai "vizibili".Sunt niste neconcordante se numeste AlinB si vorbeste despre "sotul meu".Poate ar trebui sa ne spuna mai multe despre el un om cu atatea raspunsuri.Sa nu vorbeasca doar despre Facebook, ci sa ne dea pagina lui de Facebook daca tot este proFacebook si e ceva OK ptr dansul(dansa) Facebook. E plin Internetul de "vorbe in vant si usuratate".Adica ai peste 14000 de mesaje si ai doua topicuri in care un subiect mare cum e Marea schisma de la 1054 da ca resurse demne de citit resurse de pe Net??? nu spune nimic de Carti de Istoria Bisericii recunoscute.Cineva atat de usuratic umple Forumul cu vorbe gandite in cateva secunde.
Ce a creat AlinB in perioada aceasta de 8 ani?2 topicuri din care unul"subtire" si nedocumentat.

AlinB te rog daca dai indicatii asa pretioase ocupa-te personal si scrie despre parental control.Da toate detaliile necesare ca lumea sa il instaleze si sa il foloseasca cu succes.

Am avut destule raspunsuri care le-am sters inainte de a le trimite ptr ca am considerat ca nu erau suficient de ziditoare ptr cel care le scriam.Ma gandesc poate prea mult inainte de a trimite un post.
Fa-o AlinB asemenea.Internetul e plin de usuratate si graba.
Reply With Quote