Subiect: Donez televizor
View Single Post
  #5  
Vechi 25.04.2013, 11:49:38
heaven's Avatar
heaven heaven is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2008
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.350
Implicit

Multumesc pentru sugestii!
Ideea este ca nu doresc sa il vand,vreau sa il ofer ca dar si cuiva care chiar stiu ca isi doreste si este amarat,neavand posibilitatea sa isi achizitioneze singur unul.
Mi-ar fi fost mai usor cu o recomandare,de aceea am ales sa intreb,mai ales ca stiu ca sunt si colegi din Brasov pe forum.
@Dragos Voi incerca sa il intreb pe parintele la care ma spovedesc,insa acum e atat de ocupat,ca ma gandisem sa nu il mai deranjez si eu cu asta.
@Alin M-a amuzat postarea ta! :) Nu,inca nu m-am luminat in sensul asta,desi la mine,televizorul am prea putin timp sa il utilizez,iar atunci cand o fac,imi place sa urmaresc documentare in general.Dar nici pe acelea integral,pt ca de multe ori ma ia somnul la cat de obosita sunt seara cand ajung! :)
Adevaratul meu viciu ramane,insa,internetul,iar pe acest plan caut sa fac tot posibilul de a mai reduce timpul petrecut virtual.
Astept in continuare sugestii,poate careva dintre cititori cunoaste o astfel de familie si poate face o recomandare.Multumesc!
__________________
Sa invatam de la ingerul nostru pazitor...http://www.youtube.com/watch?v=pG52f...&feature=share
Reply With Quote