Subiect: 0=2
View Single Post
  #5  
Vechi 22.02.2021, 12:36:31
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.284
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Si asta e subiect de la NIP? ....
Daca aveti ceva de discutat negativ pentru subiectul sCNIP sau despre Cele 7 Tr. Ap. ale ortodoxiei romanesti, va rog sa discutati si sa ma osanditi acolo cat vretipe firul de discutie creat de mine special pentru acest scop. Nu l-am creat pentru propaganda sau prozelitism ci tocmai pentru ca din lipsa unor argumente mi s-a descoperit semnatura si am fost acuzat si urmarit si haituit de unii pe toate firele de discutie cu sute de mesaje interminabile aflate la limita de jos a comportamentului pe post de argumente la alt subiect iar apoi tot eu am fost acuzat ca-s nebun, ca-s troll, eretic, sectant, indracit... sau ca fac propaganda sau prozelitism desi nu eu am deschis discutia pe alte fire despre cele 7Tr.Ap. ale ortodoxiei romanesti, decat eventual acolo unde se leaga lucrurile cum a fost subiectul cu ”un preot grec” unde avea rost si sens sa amintesc de cele 7 Tr.Ap care sunt mesaje de paza ale Domnului contra atacurilor lumii si ale antihrismul la adresa ortodoxiei.

Va rog deci nu mai incepeti pe toate firele de discutie cu atacuri sau cu devieri de la subiect ca sa impungeti, sa acuzati, sa loviti ci intrati pe subiectul respectiv si voi raspunde acolo aducand argumente serioase.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 22.02.2021 at 20:46:00.
Reply With Quote