View Single Post
  #22  
Vechi 27.12.2015, 21:34:07
RedRose's Avatar
RedRose RedRose is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.09.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 247
Implicit

Multumesc de ajutor, Edy..este o placere sa vad ca oamenii chiar imi sar in ajutor si vin cu idei, sfaturi, experiente personale, etc...
Pentru cei interesati de cursul evenimentelor si ce s-a mai intamplat, daca am reusit sau nu sa-mi mai recuperez banutii, va pot spune ca au trecut aproape 2 luni si...nimic.Nici un telefon de la politie...plangerea mea probabil sta si acum prafuita pe un birou..in curand va fi trecuta la "dosare nesolutionate".
E a treia zi de Craciun, acus urmeaza Revelionul,Sf.Vasile, Sf.Ion, etc...Sperante n-am ca-n 2016 ma va suna cineva, fie de la Politie, fie macar de la banca, ca am depus si acolo sesizare sa faca ei investigatii..ba chiar mi-au retras si niste bani din cont pt investigatia respectiva..:)
Traim in Romania si mori cu dreptatea agatata de gat...am toate datele care i-ar putea incrimina:nume, cont IBAN, pana si anuntul care l-au postat pe OLX..dar..
Sunt deja resemnata si chiar evit sa ma mai enervez pe subiectul asta.Dumnezeu va face dreptate mai devreme si mai tarziu si asta spune totul.
__________________
Pentru un om cu picioarele goale, fericirea e o pereche de pantofi.Pentru un om care poarta pantofi vechi,fericirea este o pereche de pantofi noi,iar pentru omul care nu are picioare,fericirea este sa mearga descult.
Masoara fericirea cu ceea ce ai,nu cu ceea ce-ti lipseste!