Subiect: Maslu
View Single Post
  #53  
Vechi 25.07.2014, 21:55:12
ciresica ciresica is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.12.2009
Mesaje: 50
Implicit Cum m-am vindecat prin Sf. Maslu

Revin cu o alta marturie despre cum m-am vindecat de o boala cu ajutorul Sf. Maslu.
Acum vreo 10 ani am contactat o ciuperca pe piele, intr-o zona a corpului in care nimeni nu si-ar dori sa o aiba.
Am fost la doctor, la Policlinica, mi-am facut analizele si rezultatul a fost ca am o ciuperca. Evident ca doctorul mi-a prescris un tratament, pe care l-am respectat cu strictete. Dar, desi simptomele se mai ameliorau si pareau ca dispar, ciuperca tot nu ceda. Si asa am tinut-o un an de zile, cu tratamente peste tratamente.
Intr-un final, m-am resemnat, zicandu-mi ca asta e, o sa traiesc cu ciuperca asta pe piele toata viata. Nu am mai continuat cu nici un tratament medicamentos.
Dar in acea perioada ma hotarasem sa merg la Sf. Maslu pentru o alta problema de a mea, un fel de depresie, pentru care luam medicamente (si ma simteam foarte rau, dar nu stiam ca sunt efectele adverse ale medicamentelor). Eu, desi ma simteam rau psihic, m-am dus cat am putut de des la Sf. Maslu, ba la manastirea Radu Voda, ba la Sf. Spiridon Nou, ba la Biserica Rusa.
Si iata ca, intr-o zi, dupa ce fusesem de cateva ori la Sf. Maslu, m-am trezit ca ciuperca de pe piele disparuse cu desavarsire. Si de atunci nu am mai avut nimic. In plus, si depresia s-a rezolvat, si de medicamente am scapat.
De aceea, va sfatuiesc pe toti sa mergeti la Sf. Maslu. Face minuni!
Reply With Quote