View Single Post
  #242  
Vechi 11.02.2021, 19:57:06
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Petru7 Vezi mesajul
Nimic de zis, ”duhovnicul” ce luptă cu sectarul ocărăČ™te la greu credinciosul ca să tacă dracul din el. Asta cică e practica ”ortodoxă”.

Mă, tu eČ™ti debil mintal? (iartă-mă, n-am putut să mă abČ›in citind atâtea hule Č™i ocări ”exorcizatoare” la adresa mea.)
Citeste-ti postul sa vezi cat de debil mintal esti tu. M
Esti cu un pas inainte. Usor sa arunci si savezi pe altii Petru..


Nu ti-am corectat eu gramatica, nu ti-am scos ochii pe rahateii din mintea fiecaruia...

Eu am zis ca BOR e sfant si nu accept toti ratatii ca tine si Moroco sa improaste mizerii impotriva dogmei si a bisericii.

Cat timp esti in bratele sectare sa tii minte ca foar tulburare din asta o sa ai parte... Asta este partea sectarilor si aici si acolo.


Bine ai venit in linistea sectara. Ce pot sa iti zic esti un Moroco in devenire in curand o sa scrii posturi despre pamantul plat ca el si o sa faci prozelitism pe la usi sau pe forumuri vreo 15 ani de zile...

Daca eram singurul Petru care sa se fi ridicat impotriva satanei. Poate eu am un stil mai categoric neiinghitind tampenia ta si a lui Moroco atunci cand va ridicati impotrivaBisericii. Tine minte ca si AlinB si Igor au zis identic acekeasi probelem Apropo si Bor a zis la fel. Apropo si Cleopa. Doar 2-3 nebuni ca tine si Moroco spumega nebunii.

Bine ai venit in clubul lui Moroco. O sa mananci mancarea lui doar esti un sectar vad ca ai armele sectare de acum ai plecat la lupta contra bor si pro nip.. un prostovan ca tine care repedta ca dobitocul ca Moroco rar gasesti. Clubul nip se poate numi.. succesuri

Poate m-o ierta Hristos pentru vorbe, dar pe tine pentru hula impotriva Duhului si a Bisericii??

Mai gandeste-te in ce barca esti ca in nip nu te mantuiesti...

Numara-mi virgulele
Dogma nu o combati cu virgule sa stii

Last edited by gpalama; 11.02.2021 at 20:01:22.