View Single Post
  #33  
Vechi 28.05.2021, 15:57:06
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.262
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Exact cum a ajuns Moroco la sectari.

Te duci, prizezi putin, iti place, mai prizezi, mai bagi putin si apoi... gata esti.

Asa cum s-a pripit Moroco atunci cand s-a apucat sa umble pe coclauri pe la sectari si draci, la fel si homosexualii ajung la fel.

Prin sugestii de la draci.

Dracu e principalul aici care schimba mintea si gandul...

Moroco ne poate impartasi propria experienta cum si-a pierdut mintile pe la sectari
Ce tot minti la adresa mea pe toate firele de discutie si-mi vanezi tot ce postez?

Nu am ajuns la niciun sectar. Ma confunzi cu Ewald Frank-enstain!

Ce-ti tot permiti sa-mi ataci fiecare postare si sa umpli firele de discutie cu mizerii la adresa mea?

Lasa-ma!!! Evita-ma! Nu ma mai teroriza cu desertarile tale la adresa mea!!!

Tu ai ajuns un pui al baronului de Miunhauzen!

Nu mai propaga mizeriile mintii tale la adresa mea!

Nu mai minti despre mine!

Nu sunt sectar, nu sunt neoprotestant, sunt mirean din poBOR iar daca cred si in Cele 7 Tr.Ap. care nu sunt sectari, nu sunt neoprotestanti ci oameni foarte crediciosi atunci fac bine daca cred si-L urmez pe Cuvantul lui Dumnezeu prin ei spre deosebire de tine care-i confunzi cu dracul, cu homosexualii si cu sectarii-neo protestanti.

Cum de-ti permiti sa raspandesti atatea calomnii pe toate firele de discutie si nu te mai poti opri? Esti foarte tulburat!

Termina cu mizeriile. Nu mai intoxica orice fir de discutie. Nu mai repeta ca un flasnetar mizeriile inchipuirilor tale pe toate firele de discutie! Nu am chef sa tot citesc tampeniile tale la adresa mea. Cine te crezi de tot mi te adresezi deviind mereu de la subiect? Repeti alte subiecte. Repeti ideile pripite, confuze, inversate din mintea ta. Deviezi de la subiect. Daca citesti ce postez rezuma-te sa discuti la subiect si nu mai intoxica cu deraierile tale spre aceleasi obsesii bolnave si teroriste!

Da-te pe tine exemplu de drac si de homosexual si de sectant si nu pe mine! OK?
Nu ca as ura dracii, sectantii sau homosexualii, sunt liberi si ei, bata-i Dumnezeu nu eu, certe-i, mustre-i, nu ma deranjeaza existenta lor insa ma deranjeaza sa spuna unii ca @gpalama minciuni fara numar despre mine pe care le repeta la infinit. Nu pricepi ca minti? Nu poti crede ca minti? Ce-s de vina eu ca esti mitoman si confuziv? Ce ma tot terorizezi mintind? Ce tot minti? De ce minti? De ce te deserti pe toate gfirele de discutie deviind de la subiect?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 28.05.2021 at 16:16:57.
Reply With Quote