View Single Post
  #147  
Vechi 19.09.2022, 21:46:27
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.968
Implicit

Citat:
În prealabil postat de sergiu8 Vezi mesajul
Discuțiile devin sterile,dacă în viața reală nu reușim sa transpunem în practică faptele bune ale credinței.
Corect.

Citat:
În prealabil postat de sergiu8 Vezi mesajul
Eu o sa ma retrag de pe acest topic și încerc să o fac și de pe forum.

Mulțumesc tuturor pentru ocazia de a dialoga!
Le cer iertare tuturor dacă i-am tulburat sau smintit cu ceva.
Mai ales îmi cer iertare dacă prin postarile mele am smintit pe cineva de la dreapta credință ortodoxa!
Imi cer iertare!
Doamne ajuta!
N-ai făcut nimic smintitor, viața e grea pt mulți acuma din mai multe puncte de vedere financiar, familial, ca nivel de stres, demoralizare, e chiar și o uluială și dezorientare, mai e și vremea de afară, schimbarea temperaturilor și răcirea, la mulți organismul se dă peste cap la schimbarea anotimpurilor sau dispoziția mentală, scade nivelul de magneziu, calciu, vitamina D(nu mai e de la lumina solară).

Lumea înțelege, oamenii sunt maturi, ne întărim unii pe alții cât putem, iartă-mă și tu că tot am făcut concluzii, dar mie așa îmi place să învăț ca la o oră de bune practici, lucruri bune/lucruri de evitat.

De la un om transparent cum ai fost tu, înveți, deși pus în alte situații similare mulți ar greși, mă includ.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote