View Single Post
  #22  
Vechi 24.01.2012, 18:11:05
ioan cezar
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Frate draga , sa-mi ierti graba cu care am scris mesajul de mai sus , dar l-am scris in metrou venind de la munca ! Iertare , dar sunt sculat de la 4 , si acum am venit de la munca ! Pierd mult timp in discutile astea sterile , am timpul liber limitat , cateva ore pe seara , si oricum cu tine nu o scot la capat , caci am vazut ca esti capos ! Prefer sa scriu mai scurt , dar sa le fac pe cele de folos !
Uite un exemplu de asprime binevenita mie , de la Parintele Duhovnic Paul Lepadatu , cand i-am spus ca am cazut ( in urma cu ceva timp ) si am pus tigara in gura ! Sti ce mi-a spus ? De ce nu m-am dat cu capul de pereti ! Ei , uite ca nu m-am suparat , m-am indreptat Ioane , si-i multumesc pentru asprimea lui , si dau Slava lui Dumnezeu ca am un Duhovnic sever !
Ioane , imi rapesti mult timp tu mie prin discutii de dragul discutiilor , asa ca te las in a filozofa cat vrei pe tema asta , dar NU AI DREPTATE .

PUNCT !

Ba tu sa ma ierti, Cristian, pentru ca te-am suparat, precum vad. Cu adevarat tu faci multe lucruri de folos, mai mult ca mine, pe toate planurile si asta stii ca nu o spun doar asa de fatada ci doar pentru ca e adevar curat.
Iar eu ti-am rapit din timp si te-am tocat de nervi.
Motivul pentru care am postat a fost nevoia de a afla cum e cu asprimea. Uite, cu ajutorul tau am aflat mai mult si mai bine. De aceea iti multumesc inca odata si sper ca recunostinta mea sincera iti va imblinzi putin inima acum suparata. Iarta-ma, Cristian! Voi fi mai atent de acum inainte.

Hristos in mijlocul nostru! AMIN+
Reply With Quote