View Single Post
  #20  
Vechi 14.07.2021, 13:23:34
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.277
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Seraphim7 Vezi mesajul
Deci ce facem?
Pai asta facem, analiza si psihanaliza E-EU-Ului mEU care iata cum isi gaseste in voi avocati, aparatori buni si milosi care sar sa ajute si sa scape EUul humanoid demonificat care a furat casa Domnului, omul, si s-a facut pe sine acolo mai mare ca oricine si s-a pus mai sus de Dumnezeu si a trecut la pofte desfranate si fapte grele, la cruzime si rautate si strica de zor si distruge tot ce atinge si pe ce pune mana sau altceva si culmea nu vrea sa stie ce e tan-gui-rea, adica tot EUul guita ca din gura de sarpe dandu-se agresat, taiat, sclavizat, strivit, alungat, exclus, omorat, amenintat cu iadul, muncile si chinurile si tot elEUul cazand in regresie hipnotica de copil agresat riposteaza fara crutare cu maxima cruzime si rautate dandu-se berou.

Nu cred c-ați inteles despre cine vorbim. Despre rEUul lumEUrilor!

LumEUrile sunt defapt capoSSurile din puscariile iadului si din lagarele de exterminare conduse de demoni. Ele ne chinuie si ne vor chinui caci sunt slugile pacatului, uniti cu gagica lor pe care o asculta orbeste, cu pilosofia: decat asa mai bine pe dos fata de cum ne-a daruit Dumnezeu.

Deci nu e cazul sa ne trezinvers ca trezegheena si sa plangem de mila lumEUrilor ci ziceam ca ar trebui lepadate din casa lui Dumnezeu, din om, in lumina si adevar, deposedate de gogica lor zeificata pilo-zoofilia si pus fiecare, E, U și EUul , silite fara silnicie, sa-si recunoasca necredinta-rautatea Uului si cruzimea smintisorelii Luxiferice a Eului cu viitor egoist si desfranat de care dau dovada, fiecare separat sau impreuna ca un EU ”intreg” si ”normal” la minte asa kLumea, luciu si praf negru toxic in noaptea cea mai ”mare” fara margini.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.07.2021 at 16:13:08.
Reply With Quote