Subiect: boala psihica?
View Single Post
  #6  
Vechi 12.03.2013, 14:11:12
Ekaterina's Avatar
Ekaterina Ekaterina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.03.2012
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.284
Implicit

Multe ii sunt date omului sa vada in aceasta viata! Este tare dubios si in neregula ce se petrece, poate reusiti sa aflati informatii si din alte surse in legatura cu aceasta doamna. E foarte posibil sa aiba probleme.

Am avut si eu o experienta cu o prietena buna la care tin mult. Incepuse sa imi povesteasca lucruri mai ciudate, mai neobisnuite, cum a venit o persoana straina (ca angajat) la locul de munca si cand le privea pe celelalte persoane incerca o tehnica de hipnoza, ca o alta persoana a incercat sa-i deschida ochiul mintii situat intre cei doi ochi. Era asa de sigura de ce spunea, asa de convingatoare incat o credeam, ii spuneam si duhovnicului in sensul ca nu stiam ce se intampla, eram toti intr-o mare confuzie. Timpul a clarificat lucrurile, nici acum nu am inteles prea bine de ce sufera, ia tratament si nu mai vrea sa vorbeasca cu nimeni (o boala psihica, dar ce boala nu stiu). Ce ma contrariaza cel mai tare este faptul ca era foarte credincioasa, smerita, o adevarata pilda pentru toti, nu inteleg cum a putut sa ii se intample asa ceva.
Reply With Quote