View Single Post
  #23  
Vechi 13.07.2012, 16:23:16
Lucian008's Avatar
Lucian008 Lucian008 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.12.2011
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.204
Implicit

Citat:
În prealabil postat de iRoDiOn Vezi mesajul
...

4. Sunt poze cu OZN-uri, sunt fimulețe, dovezi.... chiar FBI a recunoscut existenta extraterestilor.. oameni care au fost rapiti de acestia....
in opinia mea, nu putem nega existenta lor.
Ai precizat bine. Parerea ta. Nu exista nici un filmule. Nici unul.
FBI-ul nu a recunoscut asa ceva. Niste nebuni, paranici care au lucrat la FBI-nu reprezinta FBI. Nu exista nici un comunicat in acest sens. Si chiar daca ar "recunoaste" care ar fi dovada.
Nu exista nici un om rapit de extraterestrii.
Daca ar exista extraterestii nu s-ar arata? Daca nu s-ar ascunde mai bine. Daca da i-am vedea si noi.
Extraterestii sunt bipezi? Eu asa am vazut in filme? Cum au evoluat in conditiile unui mediu diferit la aceeasi forma ca omul.
Pritene sunt mult prea multe probleme. Ai o imaginatie prea bogata si esti prea naiv.

Citat:
În prealabil postat de iRoDiOn Vezi mesajul
...
6. Dar de ce acele piramide se gasesc si pe marte ? oare ei nu ne-au vizitat? (ma refer la exstraterestii). Apoi, Atlantida se gasea in Pacific, nu in Egipt.. de ce sa construiasca acolo piramide si nu la ei pe continent?
Care piramide pe Marte? Care dovada? Nu fabulatii ale adeptilor teoriei conspiratiei, ci dovezi palpabile. Unde sunt?
A existat Atlantida? Care e dovada? Daca a existat unde e dovada superioritatii lor tehnice?

Citat:
În prealabil postat de iRoDiOn Vezi mesajul
...
. ma refeream ca oasele ninocerului nu au putrezit.. ok!
asa s-au intamplat si cu oasele sfintilor..
Mai citeste. Moastele nu sunt trupuri mumificate. Informeaza-te ce sunt moastele si care sunt caracteristicile lor.


Citat:
În prealabil postat de iRoDiOn Vezi mesajul
...
PS:
credeti in fantome, strigoi... ?
dar in porti catre alte lumi ? centre energetice ale pamantului?
Ca sunt fabulatii ale oamenilor cu o imaginatie bogata si cu mult timp liber.
__________________
Preasfântă Născătoare de Dumnezeu, mântuiește-ne pe noi.
Reply With Quote