View Single Post
  #1706  
Vechi 08.04.2021, 17:07:57
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Asa te rog si eu pe tine, lasa postul in pace si nu mai bag sectarisme din ale tale, otravi pentru necunoscatori... poate poate te crede vreunul si faci paguba in vecie.
N-am bagat-postat decat ceea ce cred, am tot dreptul sa scriu la subiect!
Tu ai sarit sa-mi vanezi ce scriu si sa ma analizezi si sa-ti dai drumul la toate afirmatiile tale pripite, trufase, teroriste, ca un Garcea-Torquemada care stie el mai bine ca oricine. Tu esti sectantul pentru ca sectele si sectantii sunt cei ce nu cred ca ei sunt vinovati ci ca doar altii sunt vinovatii si de aia nu se mai pocaiesc niciodata in ciuda ca fac rele.

La tine intalnesc doar sentinte de parca ai fi infailibil si complet nevinovat in timp ce scoti pe gura toate josniciile posibile la adresa mea!

Deci te dovedesti de sectant in timp ce eu te-am iertat mereu si te iert si acuma deci ma dovedesc a fi in Duh Ortodox!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote