View Single Post
  #113  
Vechi 12.05.2021, 23:38:12
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
Sanctionate postarile mele? Pentru ce? Nu pricepi ca marturisec Adevarul? Nu pricepi ca tu denigrezi, hulesti cele 7 Tr.Ap. si pe mine pentru necredinta ta si pentru globul tau de carton? Tu-mi faci mie rau la fiecare postare si vrei ca eu sa fiu sanctionat? Nu esti cu maxim tupeu afirmand asta? Nu te mai erija ca tu esti BOR caci tu esti decat un pui al baronului de Miunhauzen care repeta minciuni si hule desertandu-se ca un butoi cu multe doage lipsa pe toate firele de discutie si la fiecare posteare de-a mea acuzand si afirmand tot felul de lucruri si ca ar trebui sa se ia masuri la adresa mea.
Adevarul il zice Biserica nu tu.

Tu esti o mediocritate ordinara care nu e capabila nici sa scoata cunostinte elemntare de gimnaziu.

Adevarul tau nu este adevarul Bisericii, iar Biserica a condamnat "adevarul tau" - tu cu gura ta ai zis asta.

Asa ca du-te si promoveaza-ti adevarul pe un forum al tau in care adevarul tau sa fie adevarul tau.

Si nu mai polua forumul cu "Adevarul nip".

Problema ta pe forum este ca aduci "adevarul nip" care este o minciuna ordinara.

Esti un duh sectar care polueaza un forum ortodox si care nu intelege asta de 10 ani de zile desi i s-a zis de sute de ori asta.
Reply With Quote