Subiect: vis ciudat!!
View Single Post
  #4  
Vechi 10.07.2013, 12:28:07
Andreea2012
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de biii120 Vezi mesajul
Multumesc din suflet.. m-am trezit speriata si nu stiu ce sa fac.. ma sperie foarte mult lucrurile de genul acesta si imi venea prin minte gandul ca daca va fi asa.. daca va fi adevarat..
Numai Dumnezeu stie cand va fi ceasul mortii. Ca sa ti se arate sau sa ai astfel de vedenii, trebuie sa te asemeni Sfintilor,sa duci o viata numai pentru Dumnezeu. Din pacate acest lucru este cam rar in zilele noastre, dar sa nu deznadajduim a ne mantui. Nu neaparat si eu am visat multe. Hai sa iti povestesc cateva: cand eram mica am visat ca tatal meu va muri in bratele mamei mele iar eu o sa fiu de fata. Din fericire tata nu a murit, si toti trei suntem in viata. Acum cateva luni am visat ca cineva ma strangea de gat si nu mai aveam aer. Dar din fericire inca mai traiesc. Chiar daca asta vrea necuratul, doar Dumnezeu decide cand va fi sa mori. Daca crezi in dumnezeu si Maica Domnului, si te rogi, atunci necuratul nu va avea nici o putere asupra ta. Si necuratul nu este in slujba lui Dumnezeu. Trimisii lui Dumnezeu sunt ingerii. Dar nici in vedenii cu ingeri sa nu te increzi pentru ca necuratul poate lua forma unui inger. Tu gandeste-te ca Dumnezeu te iubeste, si daca nu ai dus o viata tocmai placuta Lui pana acum, incearca sa schimbi asta de acum incolo. Cel mai indicat ar fi sa vorbesti cu parintele duhovnic. http://www.razbointrucuvant.ro/2013/...-nebuna-roade/

Last edited by Andreea2012; 10.07.2013 at 12:42:09.
Reply With Quote