View Single Post
  #2  
Vechi 10.04.2019, 11:43:33
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.242
Implicit

Ciudat, acum un an și în anii anteriori, aveam pe acest forum duium de prieteni căci până și dușmanii care mă făceau în fel și chip le era drag să dialogheze și erau foarte curioși de ce mai scriu ca să aibă motiv să ceară să fiu dat afară.

Acum parcă e pustiu.
Fie celor rămași le e frică să-mi dea bună ziua, fie au dispărut cu toții de pe forum.

Doamne chiar nu-și mai aduce nimeni de aici aminte de vsovi și ceilalți vsovivivivi..?.. sau de Trimisul.

Fraților m-am întors și chiar nu mai e nimeni să-mi răspundă la salut?

Repet urarea, poate îndrăznește cineva: ''bine v-am găsit fraților''... aștept măcar o întrebare de ''ce mai faci'' așa din complezență.

Poate cei cărora le-am greșit dățile trecute au iertat și au uitat încât acum să-mi dea un semn de viață măcar din politețe creștină, vorba părintelui Shtainhard.

Deci bine v-am regăsit fraților mari amatori de sfinte discuții și de păreri competente.
S-a întors oaiarătăcită21 pentru că Hristos a înviat și m-a adus acasă și iată după post sperăm că va învia El și anul acesta.

Nu vă obligă nimeni să-mi dați bună ziua dacă nu vreți. Mă bucur și de reprimirea voastră tacită.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 10.04.2019 at 11:51:14.
Reply With Quote