View Single Post
  #65  
Vechi 08.10.2021, 19:11:52
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Draga bostan gol ce esti tocmai ai facut ortodoxia ca si loc al satanei pe un alt thread.

Si acolo ai zis ca te-ai lepadat de satanismul din ortodoxie.

Hotaraste-te cat de demagog esti si de mincinos.
Draga bostanele@gpalme, nu-mi rastalmaci vorbele si nu fi viclean facand echivalente spre josnicie si mitomanie ca un veritabil barfolog martolog martafoi.

Nu ortodoxia e un loc al satanei ci minciuna care s-a infiltrat despre Cele 7 trambite Apocaliptice si despre Cuvantul lui Dumnezeu. Necredinta si neascultarea unora, neveghea si pripeala a facut sa se infiltreze in BOR.

Da, asta inseamna, m-am lepadat de minciuna nu de ortodoxie si de aceea cred si in ortodoxie si in Cuvantul lui Dumnezeu si in Cele 7 Tr.Apocaliptice si in ucenicii credinciosi. Simplu ca buna ziua.

Care-i minciuna si demagogia? Pai asta marturisesc aici pe forum de vreo 15 ani: Ortodoxia si pe Domnul Celor 7 Tr.Ap., pe Cuvantul lui Dumnezeu ca este acelasi Mantuitor al ortodoxiei si al intregii omeniri. Credeti?

Credeti ca stiti mai bine ca mine? Va amagiti!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote