View Single Post
  #2  
Vechi 14.08.2010, 20:55:41
Raoul's Avatar
Raoul Raoul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.046
Implicit

Lia,probabil are el si alte motive pentru care a ales asta. Si nu,nu e din cauza ta,nu caut sa te acuz,dimpotriva. Esti o fata buna,se vede,sunt convins ca si el stie asta,dar ori probabil a gasit pe altcineva,ori cauta altceva,ori fie si-a dat seama ca nu esti tu cea cu care si-ar fi dorit sa-si imparta viata. Nu stiu,sunt doar parerile mele deci nu e neaparat sa am dreptate,dar in mod sigur trebuie sa fie ceva ce l-a determinat sa ajunga sa faca acest lucru. Ceva ce tie nu ti-a spus. Poate intr-adevar,e obsedat de ceea ce face (acele pasiuni) si a realizat ca nu isi doreste o familie. Sau cum am mai spus,o cauta pe altcineva (altceva),sau s-o intalni cu alta persoane,orice e posibil. Ce e mai dureros este faptul ca a facut toate astea fara sa dea nicio explicatie,imi e usor sa-mi dau seama cum te simti. Tu esti o fata tanara,el e ceva mai in varsta decat tine,probabil v-ati grabit putin inainte sa va casatoriti. Acum tu esti cea care stie cat de mult s-a intins coarda si daca mai merita sau e posibil sa mai aiba vreo sansa. Important e sa te gandesti la tine,esti tanara,ai tot timpul sa-ti reintameiezi o familie.
Reply With Quote