Subiect:
View Single Post
Vechi 12.01.2007, 13:07:22
Clausemi
Guest

Implicit

ANCAH
Scuze...dar daca tu te bati cu pumnul in piept ca esti mai grozava...si pe deasupra faci si demonstratia rugandu-te in public pt "noi" astia pacatosi care radem de oameni,cu ce crezi ca esti mai presus???

Daca unii sunt aici anti-crestini in optica ta...in optica mea cei asa zisi evlaviosi sunt de o ipocrizie crasa,nu mai spun ca au demonstrat de multe ori ca au incapacitatea intelectuala de a purta un dialog civilizat si crestinesc in adevaratul sens al cuvantului...si asta din cauza habotniciei...din prea mult zel au cam luat-o pe aratura.
Nu vreau sa jignesc dar stilul asta pe care vad ca si tu il adopti ma obliga sa o fac....nu tin parte lui silverstar si altora de aici mai cerebrali pt ca nu-i cunosc,dar le apreciez postarile si culeg ceea ce mi se potriveste...am dreptul sa-i contrazic sau sa-i sustin in functie de cum simt si mi se potriveste ce spun...

Dar...probabil ca e bine ca se intampla asa...nu suntem identici asa cum am mai spus-o si pe alte topuri...suntem liberi sa ne manifestam cum simtim ...asa ca manifesta-te si roaga-te in continuare...multumim ca ne si spui :)
Reply With Quote