Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #13  
Vechi 25.07.2021, 03:52:45
Demetrius Demetrius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2012
Mesaje: 2.987
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
O sa povestesc lucrul acesta unor preoti/teologi foarte inteligenti si cititi de la mine din oras si sa vedem ce spun, o sa transmit mai departe ce mi-ati spus (si poate mai revin pe tema asta).
Mai spune-le si informatia asta:
O pereche sot-sotie au hotarat luna trecuta sa mearga in concediu in Dubai, avand amandoi adeverinte de vaccinare, dar numai ea fiind vaccinata efectiv, el avand doar adeverinta.
La aeroport ea a trecut de filtru, iar el nu. In urma reclamatiilor lor au fost scanati pe rand din cap pana in picioare si rezultatul a permis ei sa treaca, iar lui nu.
Anticorpi nu exista in vaccin, ci sunt fabricati de oricare organism(vaccinat sau nevaccinat) in urma aparitiei si actiunii virusilor.
Intrebare: Ce a depistat scanarea? Nu cumva pecetea?


P.S.Deoarece sotul nu a fost admis sa treaca, s-a intors si sotia.


Citat:
PS: nu conteaza ce bagam in noi, chimicale din mancaruri, vaccinuri, bauturi periculoase....conteaza ca postul negru ne curata de toate! si apoi restu si Sf. Impartasanie.
Nu te pacali, ai grija ce bagi in tine.
Nu se poate sa ma otravesc si sa scap prin post negru, caci postul negru nu poate schimba inconstienta mea in salvarea mea. De unde sa stie postul negru cand gandesc corect?
__________________
Sublimă fărâmă a Sfintei Chemări,
Zvâcnită din Vrerea divină,
Mi-e sufletul vultur ce spintecă zări
Și sus, printre stele, se-nchină.(pr. Dumitru)
Reply With Quote