View Single Post
  #22  
Vechi 28.08.2020, 17:19:38
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.968
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Ce spui dumneata și ce susții dumneata cu argumente bazate pe scripturi pute...
Îți voi da report de acum la fiecare postare în care-mi vânezi comentariile și în care faci prozelitism stilist pe baza calendarului.
Ce faci tu e deja hărțuire față de mine cel puțin, nici nu mai vreau să pierd timpul cu un om care visează trâmbițe, prooroci, trimiși,papalâcuri, ai intrat într-o logică în care crezi că te auto-îndreptățești dacă încerci să mă umilești pe mine.

Nu-ți permit nici să mi te adresezi cu ”pricepi” ca și cum te-ai răsti, de parcă ai avea cine știe ce realizări și eu aș fi subalternul tău, tu deocamdată ești cam singurul care ai fost blocat de pe forum de mai multe ori, deci problema e la tine, de la niciun alt user n-am văzut o asemenea ostilitate.

Dacă ai probleme de sănătate psihică, eu nu știu dacă ai, nu cred că trebuie să ți le suport eu.

Cât privește mesajul meu celălalt avea și o notă de ironie chiar dacă nu pare, cât privește lucrarea femeilor, ele nu au umbrit cu nimic pastorația publică a bărbatului, Maica Domnului nu a transformat ea apa-n vin ci l-a îndemnat pe Hristos s-o facă.

Dacă nu-ți adresez ție mesaje scutește-mă de înșiruirile tale, bine, altfel report.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.

Last edited by Iorest; 28.08.2020 at 17:29:30.
Reply With Quote