View Single Post
  #29  
Vechi 31.08.2020, 16:05:18
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.275
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Penticostalul Traditional Vezi mesajul
Ma supara ca nu esti ortodox ci eretic stilist, adorator al trambitei Virginica Puciosica

Si se stie ca toti ereticii stilisti sunt de la satana si nu mai vor sa se pocaiasca pentru ca au dopuri de ceara in urechi si nu pot auzi Cuvantul Domnului.

Intru aceasta sunt recomandate spalaturi vartoase.
Spre pocainta si dreapta credinta.


Te iert dar sa nu mai pacatuiesti!
N-are rost să-ți răspund la astfel de aberații. Dar trebuie să combat minciuna și să reafirm adevărul:
Sunt din BOR în Cluj și cred și în Cuvântul lui Dumnezeu suflat de Iisus prin cele 7 Trâmbițe. Ereticii sunt cei ce se cred papi infailibili ce nu mai au nevoie de pocăință și toți cei ce-i slujesc pe aceștia mințind și făcând nedreptate și teroare. Ți-am mai spus că dopurile din urechi nu se spală căci prin obijnuința asta îți slăbește credința ortodoxă dar tu o ții pe a ta cu sfaturile tale învățate de la papii ”pocăiți”.

Mulțumesc că mă ierți, măcar atât bun să mai ai în tine, deși nu am greșit afirmând ceea ce am afirmat, dar dacă te-ai simțit vizat și te-ai supărat deși nu mă refeream la tine atunci de asta m-am umilit și ți-am cerut iertare deși eram nevinovat.

Nu mai e mult și fiecare se va întâlni cu Domnul... și cei ce L-au străpuns!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote