View Single Post
  #527  
Vechi 14.10.2021, 16:27:57
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Bai Moroncele, toate posturile tale sunt cu BOR sunt rai, s-au pripit, sunt nepriceputi, sunt satanizati ca nu cred in credinta NIP.

Moroncele, invata sa citesti si sa rationezi.

Ai spurcat BOR cu toata puterea.

Iar posturile tale sunt otrava aruncata peste tot, care nu poate fi lasata la locul ei.

Esti un eretic care imprastie erezie si jula peste tot.
Ai citit postarea cu ”sfanta” ratiune?

De ce nu pricepi ca tu adaugi minciuni:”sunt nepriceputi, sunt satanizati ca nu cred in credinta NIP.” asta tu spui nu eu!!!

”Ai spurcat BOR cu toata puterea. ”asta tu faci nu eu si sunt faptele lor cand au osandit pripit nu ale mele!

Daca otrava mea este adevarul pe care-L marturisesc atunci e clar ca tu esti ereticul si dai cu jula ca un veritabil pui al baronului de Mieunhauzen!

Nu vezi ca tu declansezi discutiile deviind de la subiect si apoi nu te mai poti opri? Nu vezi ca faci intruna circ fiindca in loc sa manci adevarul Adevarat ai papat circulara si ai ajuns sa slujesti marelui papalâc rational?

NOI ORTODOCSII CREDEM IN DUHUL si de aia suntem duhovnicesti si nicidecum rationali spiritisti!

Pricepi? Crezi? Respecti?

Stiu ca nu-ti pasa decat de kukuxclanul pe care vrei sa-l formezi: ”hai la lupta cea mare, mitoman cu mitoman sa ne unim cantand minternationala papalâcului cel mare sa slujim ca ne da ratia rationala si suntem asigurati ca la FNI” pentru interesul necredintei tale.

Tu crezi numai in ortodoxie fara Cale caci esti in stare de orice minciuna si de orice fapta rea iar eu cred in ortodoxie (BOR) si in Cele 7 Tr.Ap. (Hristos-Cuvantul) incercand sa merg pe Calea cea stramta ORTODOXA, asta e diferenta dintre noi!

Tu ar trebui sa crezi si sa respecti mai mult si nicidecum eu mai putin!!! Pricepi?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.10.2021 at 16:32:16.
Reply With Quote