View Single Post
  #6  
Vechi 24.08.2013, 20:42:25
cezar_ioan cezar_ioan is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.11.2012
Locație: Benidorm, Hotel Bali
Mesaje: 1.946
Implicit

Citat:
În prealabil postat de biancaalexa Vezi mesajul
Buna ma numesc bianca si as avea o mare rugaminte. va rog din tot sufletul puteti sa imi spuneti un duhovnic bun din oradea ,care citeste rugaciuni pentru dezlegare de vraj ,pe care din pacate o persoana din familie se ocupa cu asa ceva,daca nu i citeam mesajul trimis catre nepoata sa nu credeam si nici acum nu imi vine sa cred.Mie si familia mea nu ne merge bine deloc,am primit de la ea ,eu si sora mea breloc pt ca o venit de la mare,si am fost intr-o biserica si am tinut brelogul in mana si am inceput sa ma usture mana,sa simt furnicaturi,ca si cum m-ar arde .cand am venit acasa am rugat-o si pe sora mea si o prietena care cunoaste situatia fara a le spune ce simteam cu brelogul,au simtit acelas lucru,si cu brelogul sorei mele la fel .De aceea va implor sa ma ajutati daca stiti un duvhovnic care ne-ar putea ajuta cu rugaciuni pt dezlegare.
Va rog sa ma ajutati si sa imi iertati greselile de ortografie dar m-am grabit. va multumesc.
Mergeți de urgență la camera de gardă, psihiatrie.
Nu glumesc!
(O să vă zică niște vorbe bune și, eventual, vă dă câteva pastile mici, colorate, o frumusețe!
Vă previn, însă: nu vă speriați dacă, în urma modului în care veți dialoga, vă dă și-un șut în cur, careva... Noi, ăștia din domeniul psi, nu agreem sub nici o formă pe impostori și pe trolli și trollițe... Sunt mulți oameni suferinzi cu adevărat care au nevoie de umilele noastre servicii. Energia și nervii noștri au limite, pentru Numele Domnului!..........)

Last edited by cezar_ioan; 24.08.2013 at 20:52:23.
Reply With Quote