Subiect: Postul negru
View Single Post
  #676  
Vechi 30.06.2021, 19:19:17
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
G-Adolf deci tu te-ai cocotat la inaltimea mare, esti deja mai mare decat toti.
Nu eu vreau sa-mi impun cenura preschimbat in pupincurist CapoSS.

Citat:
Dai lectii unui forum intreg, nu asculti de nimeni ii inveti pe toti.
Conversez. De aia sunt pe forum. Ai vrea sa fac ce vrei tu? Nu te-am primit de sef. Nu te cred, nu te urmez, esti doar un pripit ce se erijeaza la sefie impreuna cu pripeala mai marilor.


Citat:
Esti duhovnicul forumului care tainic calauzesti (intoxici) pe toti.
Dreapta Credinta nu intoxica. Pripeala si necredinta gresita, aia intoxica cu cat se erijeaza la butoane, cu cat vrea sa i se faca plecaciuni prin piete si la locurile dintai de la ospete!

Citat:
Ai o agenda mistica personala foarte puternica.
E problema mea. Tu ai o primpeala mistica foarte incapatanata.

Citat:
Ai marturisit pana acum 20 de ani... ceva toxic care nu s-a prins la nimeni.

Doar la 1-2 nebuni (Petru7) si aia neconvinsi total.
Si daca n-ar cred nimeni, asta nu dovedeste ca mint!
Pe voi va dovediti ca sunteti ca bogatul nemilostiv. Imbracati in purpura si in stacojiu si ajunsi in iad tot pe Dumnezeu dati vina, n-a trimis la voi pe cineva inviat din morti. Oare chiar n-a trimis? Iata Cele7Tr.Ap. Nu vreti sa le credeti!

Citat:
Deci esti instabil psihic, azi esti Gandolf, maine nu mai esti zici ca te-au facut altii.
Mai bine sa ma cred gandalf cel sur ce s-a lasat de fumat pipa decat sa ma cred Suleiman Magnificul si sa ma bat in piept impreuna cu Baiazid si Sinan pasa ca apar ortodoxia. De cine o aperi, de Adevaratul Dumnezeu?
Citat:
Hotaraste-te esti sau nu esti?
Dumnezeu este... eu nu ma hazardez sa-mi permit sa mint!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote