View Single Post
  #8  
Vechi 10.12.2018, 22:52:56
flying's Avatar
flying flying is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.03.2010
Locație: MIGREZ PRIN DIFERITE LOCURI ALE INIMII IN CAUTAREA LUI DUMNEZEU
Religia: Ortodox
Mesaje: 867
Arrow

Citat:
În prealabil postat de Yassmina Vezi mesajul
Aoleu ce mentalitate de criminal, sigur maine il vom vedea la stiri pe acest om cum si-a ucis sotia sau a violat-o...sunt socata ca in secolul acesta mai exista asemenea mentalitati din epoca de piatra...vai ce misogin...fata draga , te rog mult, ignora ce a scris acest infractor ce instiga la violenta , ridica-ti fruntea, nu ai de ce sa intorci obrazul sa-ti dea si a doua si a treia palma..de ce doar femeia sa sufere si sa se sacrifice si barbatul sa traiasca asemenea unui rege?nu nu si iar nu !Un barbat care-si bate femeia nu e barbat . e un animal si chiar mai prejos de atat ca animalele nu se bat decat la foame.Nu ai de ce sa induri.Orice ai fi gresit fata de sot nimic nu justifica o palma..eu l -as castra daca ar indrazni sa ridice palma sa vedem cum se sacrifica si el...Chiar sunt socata ca desi femeia s-a emancipat, avem asociatii feministe , egalitate in drepturi cu barbatii inca mai exista asemenea indivizi care vin aici sa scrie ca vai e normal ca barbatul sa cedeze si sa-si descarce furia pe femeie ca doar a fost provocat...ei lasa sa ma provoace si pe mine un barbat si-l voi castra...am scuza ca el m-a provocat si e dreptul meu sa-mi vars mania ca doar el nu e printul neatins de palma..sa indure si el sa se sacrifice ca doar e barbat, nu?Oare in ce secol vom scapa de asemenea mentalitati medievale?Chiar sunt socata cum indraznesc unii sa justifice si sa promoveze violenta asupra femeiii....avem nevoie de legi mai bune repede pana cand nu mor mai multe femei din cauza violentei domestice ...vai de neamul nostru cu asemenea misogini...

Despre avort ce poti sa ne spui?
__________________
https://youtu.be/mvZARLkQmLk
Reply With Quote