View Single Post
  #103  
Vechi 12.04.2011, 16:12:23
calator prin ploaie calator prin ploaie is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.01.2011
Locație: intre rai si iad
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.419
Wink Melissei

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Off-topic:

Mai Aline, nu inteleg de ce atata slugarnicie in exprimare..Ti-e frica de ceva sau cineva??Te-ai exprimat acum parca mergand taras cu spatele, ca nu cumva sa misti vreo ramura de liliac inmugurit care din adierea pe care o produce sa provoace vreo alergie cuiva..Pai eu te stiu de pe forum un Robin Hood autohton..Numai in Pippo ce mai trageai cu arcul..Nici asa nu-i bine..Dar de la asta,pana sa faci taras ca melcul, e cale lunga...

Poti respecta un om si daca esti degajat si plin de umor de exemplu si tot atat de bine nu-l poti respecta, chiar daca faci reverente pana in pamant!
Draga mea Melissa...tu stii bine de acum .....ca sub masca de "misionari crestini" nu se ascund de fapt medici ...ci muuulteee glucide, care nu pot fi indulcitori veritabili drept care cauzeaza diabetul zaharat...E vorba nu de teama ci de "analiza"...Problema este ca n-are sens sa faci reverente cuiva care nu cunoaste parfumul discret de la "incheieturile" iubirii crestine de aproape....In schimb Mihaila_alin mie imi place, doar ca uneori ma mai surprinde cu cate ceva...Dar pt cele ce-mi plac ii trec cu vederea....

Last edited by calator prin ploaie; 13.04.2011 at 19:12:25.
Reply With Quote