Subiect: Marius - dmb
View Single Post
  #8  
Vechi 30.09.2010, 22:03:53
AndruscaCIM's Avatar
AndruscaCIM AndruscaCIM is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.08.2009
Locație: Germania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.750
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iubirea Vezi mesajul
Constat cu multa amaraciune in suflet ca din ce in ce forumul ramane mai sarac de OAMENI si mai ales de ORTODOCSI...in ultimele zile chiar m-am gandit serios si la mine, la contul meu....spun asta pentru ca ma vad din ce in ce mai nevoita sa-mi restrang postarile, si asta pentru ca nu vad ce si unde sa mai postez....paradoxal este ca sunt atatea sute de subiecte cu sau fara sens...si totusi nu ai ce sa mai scrii....iar de citit asemeni...

Ma bucur insa ca exista website-ul, mai gasesti acolo un reportaj, un acatist, un comentariu care sa-ti aline sufletul dupa o zi de munca, stres si oboseala...macar atat.

Pr. Gheorghe sincer regret ca ai plecat ...nu iti cunosc motivele insa sunt convinsa ca ai mai fi avut multe de spus si aici...iar eu una chiar aveam nevoie de cuvintele si postarile Sf. Tale...asta este, poate e mai bine asa, sa ne canalizam mai mult spre viata reala decat aici...asa cum n-am mai intrat cativa ani, pot sa repet experienta incercand sa-mi umplu timpul liber cu altceva decat acest forum...
Doamne ajuta!
Pacat ca a plecat si Marius, iar despre Pr. Gheorghe chiar nu stiam. Chiar imi pare rau...pentru ca ambii, desi avand stiluri diferite, scriau frumos si bine!!!

Cred ca au ales sa isi inchida contul pentru a nu mai fi tentati sa revina prea degraba....

Sa ii aiba Dumnezeu in paza!
Reply With Quote