View Single Post
  #1  
Vechi 09.08.2010, 15:24:01
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Am dureri ingrojitoare pe partea stanga

Dragi mei poate pe aici este cineva care stie ce as putea sa am eu ,am trei saptamani decand am dureri mari in piept ma lasa iar ma iau respir pana nu mai pot sa trag aer in piept exact ca un junchi ma tine si nu imi da drumul ,am fost la farmacie si am intrebat pe farmacista si mia dat ketonal forte mia spus ca am un junghi intercostal de la curent sau stat cu picioarele in apa rece ,am vrut sa merg sami fac un control amanuntit la sanul stang la inima mi se pare ca ma sageata inima dar toata partea stanga ma doare ma ia cu junghiuri pana la dureri mari nesuportabile ca sa merg la spital trebuie sa platesc pentru tot si nu avem de unde sa iau bani sa vad ce am va rog din suflet daca cunoasteti sau ati patit la fel ca mine sami spuneti ce as putea sa fac sau unde si ce control miar trebui ,junghiul vine din fata in spate pana la coloana ,astept sami raspundeti poate stiti ce as putea sa fac nmnu am posibilitate sa merg in spitale si stau cu frica sa nu am ceva mai grav de care as putea suferi tatal meu Dumnezeu sal ierte a fost bolnav cu inima se poate mosteni aceasta boala?.vreau sa ma linistesc mai ales ca mai este putin si incep copii scoala si nu am posibilitate sa umblu prin spitale pentru mine desi stiu ca ar fi trebuit ca noi sa avem grija de noi sa ne crestem copii mari si sanatosi ,va rog din suflet sa ma ajutatini cu un sfat si daca ar trebui sa merg la spiutalce mear trebui si la cat asa ajunge sa platesc pentru asta .va multumesc din suflet ,sanatate Doamne ajuta .