View Single Post
  #27  
Vechi 29.11.2012, 21:49:08
neica_nimeni_altul's Avatar
neica_nimeni_altul neica_nimeni_altul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.07.2011
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 506
Talking Sunt cel care sta cu spatele pe linia ecuatorului

Citat:
În prealabil postat de MihaiG Vezi mesajul
Cornel Lemnaru, vrei să spui că nu ești cel de aici: ftp://ftp.logos.md/Biblioteca/_Colec...chivalente.pdf ?!!
Sau acel Cornel Lemnaru care, pe pagina de facebook, are trecut link-ul către hexameiron.ro ?!!!!! Este evident că ești una și aceeași persoană.
Dl Mihai Gangavu, cred ca daca va uitati cu atentie in fisierul acela, veti descoperi ca sunt exact acea persoana care sta cu spatele pe linia Ecuatorului ... nu-mi permit sa va mai calific, dar sunteti demn de o soarta mai buna, mi-e pur si simplu mila de logica Dvs.

Logica lui Mihai Gangavu, am descoperit-o pana la urma: Pr. Dan Bădulescu și Cornel Lemnaru, este trecut intr-un fisier gasit pe internet, de aici rezulta ca neica_nimeni_altul este Cornel lemnaru ... incredibil ... cata inteliganta, si un militian gandea mai logic.

Dl Mihai Gangavu, ce pot sa va spun, si am mai spus-o si in alta postare, se pare ca Cornel Lemnaru este chiar "proprietarul" saitului hexaimeron, deci cred ca este si logic ca pe pagina lui de facebook sa se afle un link catre hexaimeron, nu trebuie sa fii detectiv sa-ti dai seama de asta, pe pagina lui sunt si multe alte informatii, Electronica si TC, Taichi, etc, dar nu cred ca intereseaza pe nimeni ... nu este o persoana publica. Este evident de ce apare si pe acel fiser, dar poate ca Ioanna nu va intelege.

Dl Mihai Gangavu, daca doar de aici, ati tras concluzia ca unica posibilitate pe care o intrezariti logic ca neica_nimeni_altul si Cornel Lemnaru sa fie una si aceeasi persoana, asta arata cat de simplisti si saraci in imaginatie sunteti impreuna cu Alin Bolovanu.

Se pare ca in continuare, guru Gantolea isi pune servitorii sa creeze sicane, sa schimbe cu orice "pret" subiectul, eventual sa-l duca in derizoriu, sunt interese "valorice" in acest "joc", sper ca adminul forumului sa observe acest trend si sa actioneze in consecinta.

Topicul despre mojicie a fost deschis, te invit Dl Mihai Gangavu sa te postezi ... cum stii tu mai frumos.

Last edited by neica_nimeni_altul; 29.11.2012 at 21:54:53.
Reply With Quote