Subiect: Harry Potter
View Single Post
  #8  
Vechi 03.10.2005, 21:43:06
alexoac
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Am auzit si eu de muzica redata invers,ca sunt tot felul de mesaje,mai ales pe un site ziceau acolo despre mai multe melodii... cica daca asculti Queen-Another On Bites The Dust redata invers se aude "Start to smoke marijuana" am ascultat si eu dupa acel site si m-a bufnit rasul, nu gluma,nu e de la melodie: pot sa zic si eu normal si sa ma inregistrez si sa dau inapoi ca tot asa se aude,e de la cuvine ci nu din muzica...
Rock ascult si eu,dar nu orice rock,dala mai linistit....
Si despre Harry Potter sa nu credeti ca toti copiii citesc cartea.. sa fim seriosi,o mare parte din copii au vazut doar filmul...si am mai citit tot pe un site ca filmul harry poter contine tot felul de semne satanice....
Pokemon nu sunt de acord cam deloc, ce se intampla? au uitat copiii de Alba ca zapada? de Pinochio?Frumoasa din padurea adormita? Cartea Junglei? cred ca nici n-au auzit de desenele astea.. cel puti astia care s-au nascut dupa revolutie,ei gata! se uita doar la Pokemon :D in fine.. nu am nimic cu ei,parintii sunt cei mai vinovati ca nu le-au dat educatie cum trebuie...
Apropo,eu sunt magician,e ceva rau in asta? inseamna ca sunt pacatos?Nu m-am luat dupa Harry potter sau eu stiu ce.. fac magie adica iluzie.. daca intelegeti.. sunt un fel de iluzionist,gen David Copperfield sau mai mult ca David Blaine...si lumea e chiar impresionata de cea ce fac,si ii fac sa se simta bine ???
Reply With Quote