View Single Post
  #81  
Vechi 19.04.2021, 14:36:50
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Ai scris atat de multe si totusi... nimic.

Si totusi nu stii care este problema lui, nu stii care este solutia, si tot ce poti sa faci este sa visezi.

Si sa il si incurci pe om. Nu stii despre ce e vorba dar... totusi produci multe.
Parerea ta... (despre mine... pentru care am creat in mod special un fir ca sa nu mai deviezi pe toate firele de discutie de la subiect spre hule-laudarosenii de nimicire la adresa mea.)

Nu cred ca-l incurc, nu cred ca nu stiu care e problema lui ci cred ca stiu prea bine despre ce e vorba.

(((((Tu nu stii nimic despre mine dar emiti la nesfarsit pareri sigure-trufase-infailibile si te pronunti pe toate firele de discutie de parca ai sti ceva. Defapt tu ”stii” doar ca sunt sectant cand defapt nu sunt sectant ci mirean din BOR (care crede si in Cele7Tr.Ap.!) si de acolo, din necredinta ta tot circul.

Daca vrei sa-mi raspunzi fa-o pe firul despre analizarea mea, te rog nu mai devia si nu mai recidiva in analize la adresa mea pe toate firele de discutie. Aici altcineva e subiectul si altcineva e persoana care are nevoie de o discutie serioasa.)))))
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 19.04.2021 at 14:42:24.
Reply With Quote